VIDEO: Vítej mezi Tučňáky! Zucker vstřelil dvě branky

Přidal  Lukáš Zitka   do  , , , ,      15. 2. 2020 10:01     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Vítej mezi Tučňáky! Zucker vstřelil dvě branky  

Fanshop týmuJason Zucker se konečně dočkal vysněného trejdu pryč ze skomírající Minnesoty. Jak se předpovídalo, zakotvil v Pittsburghu a vypadá to, že mu nová destinace sedí. Přesvědčit se o tom mohli soupeři Penguins z Montrealu. Ve vzájemném utkání jim Zucker vstřelil dva góly.

Tučňáci si vcelku s přehledem poradili s Canadiens v poměru 4:1. Jejich nová akvizice od Wild se díky statistice 2+0 stala hlavní hvězdou utkání.

Na první branku mu přihrál kapitán Sidney Crosby, Zucker i s přispěním štěstí, protože puk se převalil přes lapačku Careyho Price, slavil první branku jako člen Penguins.

I na druhé brance šikovného útočníka má podíl Sid, když rozjel nápaditou a rychlou kombinaci, kterou zatloukl za záda brankáře Canadiens právě Jason Zucker.

Autor  

Žurnalistiku se střídavými úspěchy studoval v Brně a poté v Praze. S novinařinou začínal v redakci Pardubického deníku, později strávil rok ve službách jednoho hokejového serveru. Následně na dva roky zakotvil v Evropském vydavatelství, kde však psal především o politice. Pak úplně změnil pracovní zaměření, aby se loni na podzim vrátil v plné síle do světa sportovní žurnalistiky v barvách časopisu Svět sportu a nově též serveru nhlnews.cz. Dlouhodobě sleduje především výkony hráčů Anaheimu Ducks a Detroitu Red Wings, mezi nejoblíbenější hráče řadí Pavla Dacjuka, Henrika Zetterberga, Teemu Selänne a Paula Kariyu. Kontakt na autora: lukas.zitka@nhlnews.cz