VIDEO: Voráček na jedničku! Parádní přihrávkou nasměroval Flyers k vítězství

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , ,      9. 11. 2018 8:44     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Voráček na jedničku! Parádní přihrávkou nasměroval Flyers k vítězství  

Útočník Flyers Jakub Voráček se stal jednou z hlavních tváří čtvrteční výhry Philadelphie nad Arizonou.

Devětadvacetiletý rodák z Kladna se v prodloužení za stavu 4:4 nejprve sám snažil rozhodnout, ale ve velké šanci jej brankář Kojotů Darcy Kuemper vychytal. Český reprezentant se však nevzdal, probojoval se zpátky k puku a v útočné třetině krásným pasem připravil vítěznou branku pro obránce Shaynea Gostisbeherea.

Pro Voráčka se jednalo v této sezóně už o 16. bod. Celkem má na svém kontě čtyři góly a 12 asistencí a v týmovém bodování mu aktuálně patří druhé místo za Claudem Girouxem (6+13).
Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.