VIDEO: Wilson řádil. Jeho oběť na tom není dobře

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , ,      1. 10. 2018 5:45    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Wilson řádil. Jeho oběť na tom není dobře  

Útočník Washingtonu Tom Wilson byl pozván Oddělením hráčské bezpečnosti NHL na osobní slyšení. Důvodem je jeho tvrdý faul na forvarda St. Louis Oskara Sundqvista z nedělního přípravného střetnutí.

Disciplinární komise má nyní možnost suspendovat známého hrubiána na šest a více utkání.

Wilson sroloval soka ve druhém dějství duelu vysoko mířeným hitem, po němž byl vyloučen do konce zápasu. Podle hlavního kouče Blues Mikea Yea utrpěl Sundvist během zákroku několik zranění v horní části těla a jeho stav není dobrý.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Nečekaný konec. Oilers už s Jeřábkem nepočítají

Wilsona, který v létě podepsal s Capitals nový šestiletý kontrakt na 31 mil. dolarů (čtěte ZDE), čeká za poslední rok čtvrtý pohovor s „disciplinárkou“. Od své poslední suspendace odehrál pouze 12 klání play-off a tři přípravné souboje.
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.