VIDEO: Wong jako první hráč v historii Vegas vstřelil v přípravě hattrick

Přidal  Martin Hrubý   do  , , , , ,      18. 9. 2017 6:30     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Wong jako první hráč v historii Vegas vstřelil v přípravě hattrick  

Hrdinou prvního přípravného utkání nového týmu NHL z Las Vegas se stal kanadský hokejista Tyler Wong, který hattrickem a jednou přihrávkou režíroval vysokou výhru Golden Knights 9:4 na ledě Vancouveru. Jednadvacetiletý křídelník je prvním hráčem v historii Zlatých rytířů, který v přípravném zápase před startem sezóny vstřelil tři branky.


Bude vás zajímat:


„Byl jsem docela nervózní,“ řekl Wong, jenž v 5. minutě (4:58) otevřel střelecký účet zápasu. Další puk poslal do sítě Kosatek v závěru první třetiny (17:30) a hattrick zkompletoval v čase 46:56. „Pomohli nám zkušení kluci, co nastoupili,“ doplnil rodák z Airdrie (provincie Alberta).

Autor  

Narozen v roce 1971. NHL sleduji od začátku 80. let, redaktorem od roku 2000. Spoluzakladatel webového serveru NHL.cz. Největší hokejový zážitek - návštěva zápasů NHL, v nichž nastoupilo dohromady osm členů slavné dynastie Edmontonu Oilers z osmdesátých let minulého století včetně Waynea Gretzkyho, Granta Fuhra, Glenna Andersona nebo Craiga MacTavishe, jenž jako vůbec poslední hráč v historii NHL hrál bez helmy.