VIDEO: Zákeřný Ovečkin? Trenér Panthers se opřel do washingtonské hvězdy

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , ,      20. 10. 2018 11:44    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Zákeřný Ovečkin? Trenér Panthers se opřel do washingtonské hvězdy  
Obránce Floridy Mark Pysyk nedohrál páteční duel s Washingtonem. Důvodem předčasného odchodu do kabin byl hit Alexe Ovečkina, který si na soka počíhal v úvodu druhé třetiny.

Zákrok kapitána Capitals se nelíbil hlavnímu trenérovi Panthers Bobu Boughnerovi, který vyzval Oddělení hráčské bezpečnosti k jeho prozkoumání.

„Mířil vysoko a na hlavu. Právě toto se snaží liga dostat ze hry pryč,“ cituje koučova slova Isabelle Khurshudyanová z deníku Washington Post.

„Neviním rozhodčí, že ho nevyloučili. Možná si toho nevšimli, to se stává. Ale je nutné se na takovou věc podívat ještě jednou,“ vysvětlil Boughner své pohnutky.

Podle informací Toma Gulittiho z portálu nhl.com utrpěl Pysyk zranění v horní části těla. Podrobnosti by měly být známy v průběhu soboty.

Na incident se podívejte v přiloženém videu.

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.