VIDEO: Zákrok na hranici sebezničení. Po lapení Saadovy šance musel Allen zamířit do šatny

Přidal  Lukáš Zitka   do  , , ,      28. 10. 2018 10:51    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Zákrok na hranici sebezničení. Po lapení Saadovy šance musel Allen zamířit do šatny  

Fanshop týmuSt. Louis Blues se v noci střetlo s Chicagem Blackhawks. A především díky výkonům Ryana O’Reillyho (2+1) a Vladimira Tarasenka (2 góly) si odnesli výhru 7:3. Pozitivní vzpomínky ale kalí zranění domácího gólmana Jaka Allena v 39. minutě zápasu.

Patrick Kane zachytí puk před modrou čarou a rychle jej předá Arťomu Anisimovi, jenž už si pro něj najíždí a společně s Brandonem Saadem jdou ve dvou proti osamocenému obránci Blues. Ruský útočník pak milimetrově přesnou přihrávkou najde čepel svého spoluhráče. Puk však zastaví připravený beton Allena.
Při snaze zachytit útočný výpad Chicaga spěchá zpět bek Zach Sanford, jenž po úspěšném zákroku svého gólmana nemá šanci se vyhnout nárazu. Jake Allen je viditelně otřesen a musí své místo přepustit svému náhradníkovi Chadu Johnsonovi. Bližší informace o povaze zranění jedničky Blues zatím nejsou známy.

Titulní foto: Icon Sportswire

 

Autor  

Žurnalistiku se střídavými úspěchy studoval v Brně a poté v Praze. S novinařinou začínal v redakci Pardubického deníku, později strávil rok ve službách jednoho hokejového serveru. Následně na dva roky zakotvil v Evropském vydavatelství, kde však psal především o politice. Pak úplně změnil pracovní zaměření, aby se loni na podzim vrátil v plné síle do světa sportovní žurnalistiky v barvách časopisu Svět sportu a nově též serveru nhlnews.cz. Dlouhodobě sleduje především výkony hráčů Anaheimu Ducks a Detroitu Red Wings, mezi nejoblíbenější hráče řadí Pavla Dacjuka, Henrika Zetterberga, Teemu Selänne a Paula Kariyu.Kontakt na autora: lukas.zitka@nhlnews.cz