VIDEO: Zázračné sbohem! Sedinové se s Vancouverem rozloučili nezapomenutelným způsobem

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , ,      6. 4. 2018 6:54     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Zázračné sbohem! Sedinové se s Vancouverem rozloučili nezapomenutelným způsobem  

Dva z nejlepších hráčů, kteří kdy oblékali dres Vancouveru, tento týden překvapili hokejový svět oznámením o konci své kariéry. Švédská dvojčata se po této sezóně rozloučí s NHL. Svůj poslední zápas na domácí půdě Kosatek odehráli Daniel a Henrik Sedinovi ve čtvrtek proti Arizoně (4:3pp).

Souboj celků bez naděje na postup do play-off, který by se jinak pohyboval na samém okraji zájmu fanoušků, proto poutal nevídanou pozornost. A hokejový bůh se díval určitě taky. Posuďte sami…

O vyrovnávací gól Canucks na 1:1 se svým 22. gólem v sezóně postaral Daniel (#22). Na nádhernou branku, jež padla 33 sekund po začátku druhého dějství, mu asistoval Henrik (#33).

Úžasná akce a ještě famóznější hra čísel.

To ale není vše! Daniel vstřelil také vítězný gól v prodloužení. A hádejte, kdo mu nahrával?

„Přišli jsme sem jako parťáci a jako parťáci také odcházíme,“ řekl Daniel ihned po utkání.

Svou bohatou kariéru bratři ukončí v sobotu na ledě Edmontonu a očividně se máme na co těšit.

Vyrovnávací gól na 1:1:

Bratři Sedinové rozhodují zápas:

Bez komentáře:

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.