VIDEO: Železný Vesey. Ze hry jej nevyřadilo ani krvavé rande s bruslí

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , ,      11. 11. 2017 22:02    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Železný Vesey. Ze hry jej nevyřadilo ani krvavé rande s bruslí  

Hokej bolí.

Notnou dávku sebezapření musel předvést útočník Rangers Jimmy Vesey, jehož ve druhé třetině sobotního zápasu proti Edmontonu poranil bruslí forvard Zack Kassian. Výsledkem nepříjemné srážky byl viditelný šrám na obličeji.

Krvácející Newyorčan sice opustil led a navštívil ošetřovnu, na začátku třetího dějství už však opět nastoupil do hry. Nebezpečně vypadající incident se tak obešel bez vážnějšího zranění.

Štítky

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.