VIDEO: Zibanejad skóruje a píše klubové dějiny

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      6. 10. 2019 13:08     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Zibanejad skóruje a píše klubové dějiny  

Útočník Rangers Mika Zibanejad zažívá mimořádný vstup do sezóny, když v sobotu zaznamenal hattrick a pomohl svému týmu k výhře 4:1 na ledě Senators.

26letý Švéd s íránskými kořeny nasbíral jako teprve druhý hráč v klubové historii v prvních dvou duelech sezóny osm bodů. Před ním to zvládl pouze Rod Gilbert v ročníku 1976/77.

„Toto je místo, kde jsem začínal a kde jsem dostal první příležitost hrát NHL a jsem za ni nesmírně vděčný,“ odkazoval Zibanejad po utkání na své počátky ve slavné lize. „Přijít sem a dát hattrick, to je večer, na který dlouho nezapomenu.“Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.