VIDEO: Zuřivá rivalita Devils a Rangers se ukázala ve vzájemném utkání

Přidal  Lukáš Zitka   do  , , , ,      2. 4. 2019 11:42     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Zuřivá rivalita Devils a Rangers se ukázala ve vzájemném utkání  

Fanshop týmuAčkoliv ani jeden tým se letos nepodívá, zápas New Yorku Rangers s New Jersey Devils měl rozhodně náboj a vyšponované emoce. Rozhodčí museli během zápasu řešit několik šarvátek, které vypukly mezi hráči.

První z nich vypukla mezi Bastianem z Devils a DeAngelem. Tuto rozmíšku vyprovokoval zákrok na Brendana Lemieuxe, po kterém se hráči obou týmů natlačili do rohu k mantinelu. Z klubka hráčů se pak odpojila zmíněná dvojice.

Ke konci druhé třetiny se pak sám Lemieux rozhodl bránit svoji čest a pustil se do Wooda. Útočník Rangers se stal jasným vítězem této potyčky.

Jen o chvíli později vytvořili další znesvářenou dvojičku Coleman a Andersson.

Titulní foto: Icon Sportswire

Autor  

Žurnalistiku se střídavými úspěchy studoval v Brně a poté v Praze. S novinařinou začínal v redakci Pardubického deníku, později strávil rok ve službách jednoho hokejového serveru. Následně na dva roky zakotvil v Evropském vydavatelství, kde však psal především o politice. Pak úplně změnil pracovní zaměření, aby se loni na podzim vrátil v plné síle do světa sportovní žurnalistiky v barvách časopisu Svět sportu a nově též serveru nhlnews.cz. Dlouhodobě sleduje především výkony hráčů Anaheimu Ducks a Detroitu Red Wings, mezi nejoblíbenější hráče řadí Pavla Dacjuka, Henrika Zetterberga, Teemu Selänne a Paula Kariyu. Kontakt na autora: lukas.zitka@nhlnews.cz