Bitky

21. 5. 2017 8:24

Pořádná mela se strhla v samotném závěru pátého zápasu konferenčního finále play off National Hockey League mezi domácím Anaheim a Nashvillem. Do konce poslední třetiny chybělo necelých deset sekund a za rozhodnutého stavu 3:1 pro Predators čekali diváci v Honda Center závěrečnou sirénu. Po naprostém zbytečném krosčeku frustrovaného kanonýra Ducks Coreyho Perryho na Vernona Fidlera se ale na ledě strhla hromadná strkanice. Bude vás zajímat: Výsledky play off NHL z 20. května: Predátoři vybojovali v Anaheimu postupový mečbol

celý článek...

17. 5. 2017 8:26

Play off National Hockey League? Kdepak... To není žádné kamarádské pošťuchování. Hráči po sobě jdou, srážejí se, na ledě se to mydlí od první minuty. Boj o Stanley Cup prostě bolí! A včerejší duel mezi Nashvillem a Anaheim dokonce zpestřila jedna bitka. Cody McLeod se rozhodl pomstít hit na svého spoluhráče Harryho Zolnierczyka a pustil se do Jareda Bolla. Bude vás zajímat: Výsledky play off NHL z 16. května: Nashville otočil zápas proti Anaheimu a ujal se vedení v sérii

21. 4. 2017 7:44

Obránce Brendan Smith a útočník Andrew Shaw zpestřili první třetinu pátého zápasu série mezi Rangers a Canadiens poctivou pěstní výměnou. Oddělit od sebe je museli až muži v pruhovaném. Výsledky NHL z 20. dubna: Penguins a Predators slaví postup do druhého kola

7. 4. 2017 13:38

Ve 46. minutě nočního utkání NHL mezi Anaheimem a Chicagem se odehrál jeden nesportovní moment, jehož hlavními aktéry se stali dva hráči - Michal Rozsíval a Nick Ritchie. Sledujte NHLnews také na Facebooku a Twitteru. Český obránce u zadního mantinelu hodně nevybíravým krosčekem zezadu uzemnil ofenzivní choutky kanadského útočníka Coreyho Perryho, což mu rozhodně nemohlo jen tak projít. Ostrý zákrok na kanonýra Anaheimu se rozhodl potrestat Nick Ritchie. Nutno podotknout, že zcela oprávněně. Rozsíval sice na výzvu křídelního forvarda kalifornského celku k férové bitce nereagoval, přesto inkasoval ránu pěstí do obličeje, po které se jako podťatý poroučel k zemi. Pro…

7. 4. 2017 9:30

Osmadvacetiletý útočník Milan Lucic pomohl svým třetím hattrickem v kariéře National Hockey League (727 utkání) k výhře Edmontonu 4:2 na ledě San Jose. „Nevím, co na to mám říct. V posledních třech zápasech mi to tam prostě padá,“ uvedl Lucic. Po utkání, ve kterém se prezentoval i tvrdým hitem na Chrise Tierneyho a bitkou se mstitelem Michealem Haleym, byl vyhlášen první hvězdou večera.