Bitky

Bitky v přípravných zápasech NHL, 20. září

22. 9. 2017 13:19

Bude vás zajímat: Výsledky přípravných zápasů NHL: Hertl se blýskl gólem a asistencí, Mrázek šestkrát inkasoval VIDEO: Sestřihy z přípravných utkání NHL – 21. září 2017 VIDEO: Petr Mrázek inkasoval šest branek, Brandon Saad nasázel hattrick VIDEO: České góly v přípravě NHL, 21. září – Tomáš Hertl

celý článek...

9. 6. 2017 6:56

Hokejisté Pittsburghu porazili Nashville a ujali se vedení ve finále play off NHL 3:2 na zápasy. Penguins skórovali třikrát už v první třetině a po 40 minutách vedli 6:0. Tímto poměrem také zápas skončil. V závěrečném dějství za rozhodnutého stavu se už jen dohrávalo a utkání provázela řada faulů a šarvátek. Rozhodčí ve třetí třetině rozdali celkem 90 trestných minut. Bude vás zajímat: Finále Stanley Cupu, výsledek a video: Pittsburgh zničil Predátory šesti góly a má mečbol VIDEO: Konflikt mezi Crosbym a Subbanem

21. 5. 2017 8:24

Pořádná mela se strhla v samotném závěru pátého zápasu konferenčního finále play off National Hockey League mezi domácím Anaheim a Nashvillem. Do konce poslední třetiny chybělo necelých deset sekund a za rozhodnutého stavu 3:1 pro Predators čekali diváci v Honda Center závěrečnou sirénu. Po naprostém zbytečném krosčeku frustrovaného kanonýra Ducks Coreyho Perryho na Vernona Fidlera se ale na ledě strhla hromadná strkanice. Bude vás zajímat: Výsledky play off NHL z 20. května: Predátoři vybojovali v Anaheimu postupový mečbol

17. 5. 2017 8:26

Play off National Hockey League? Kdepak... To není žádné kamarádské pošťuchování. Hráči po sobě jdou, srážejí se, na ledě se to mydlí od první minuty. Boj o Stanley Cup prostě bolí! A včerejší duel mezi Nashvillem a Anaheim dokonce zpestřila jedna bitka. Cody McLeod se rozhodl pomstít hit na svého spoluhráče Harryho Zolnierczyka a pustil se do Jareda Bolla. Bude vás zajímat: Výsledky play off NHL z 16. května: Nashville otočil zápas proti Anaheimu a ujal se vedení v sérii