České góly

10. 11. 2017 8:18

Jaromír Jágr se v zápase s Detroitem konečně dočkal a vstřelil svoji první branku této sezóny. V 38. minutě utkání ujel s Johnnym Gaudreauem do přečíslení dva na jednoho a zakončil gólem. Mimo to si v zápase připsal také přihrávku na gól Marka Jankowského v 10. minutě. Dva body stačily na to, aby mohla být česká legenda zvolena první hvězdou zápasu. V této chvíli má na kontě čtyři body (1+3) po sedmi odehraných utkáních.

celý článek...

9. 11. 2017 7:41

Český útočník David Pastrňák v nočním utkání proti New York Rangers překonal brankáře Henrika Lundqvista. Svůj gól zapsal po nepřesné střele Patrice Bergrona, který branku minul, ale puk se odrazil přímo k českému mladíkovi. Ten srovnal stav utkání na 1:1, jenže z vítězství se v závěru radoval soupeř. Boston prohrál 2:4. Havířovský rodák má na svém kontě 16 bodů (9+7) po 14 utkáních.

2. 11. 2017 9:19

Český útočník ve službách Anaheimu Ducks zažívá povedený vstup do sezóny. V nočním utkání proti Torontu Maple Leafs si připsal už svůj pátý gól tohoto ročníku, když si jeho nečekanou střelu z otočky srazil do vlastní sítě obránce Borgman. Rodák z Kadaně má na svém kontě již sedm bodů (5+2), které zvládl nasbírat v devíti zápasech, do kterých prozatím nastoupil.

31. 10. 2017 8:15

Český útočíník ve službách Montrealu Tomáš Plekanec vstřelil v nočním utkání proti Ottawě gól a zvýšil tak na 7:3. Rodák z Kladna se prosadil pohotovou střelou po přihrávce od Brendana Gallaghera, se kterým se dostal do přečíslení dva na jednoho. Pro pětatřicetiletého útočníka to byl třetí bod (2+1) ve 12. zápase nové sezóny.

30. 10. 2017 9:03

Ondřej Kaše si užívá povedený vstup do sezóny. V utkání proti Carolině vstřelil svůj čtvrtý gól této sezóny, když v 11. minutě otevřel skóre zápasu poté, co z rychlé otočky vyslal nečekanou střelu na překvapeného brankáře Scotta Darlinga. Jednadvacetiletý útočník má na svém kontě šest bodů z osmi zápasů.

29. 10. 2017 6:17

Český útočník Jakub Voráček využil v utkání proti Torontu chybu bránícího týmu a z pravého křídla dotáhl svoji akci až do zdárného konce. Brankáře Andersona překonal mezi betony po rychlé kličce do forhendu. Touto brankou navýšil skóre na 2:1 v 19. minutě utkání. Flyers nakonec zvítězili 4:2. Voráček získal v zápase dva body (1+1) a byl vyhlášen první hvězdou večera. Celkově už získal 16 bodů (2+14) v 11 utkáních.

10. 10. 2017 14:18

Český obránce Jan Rutta předvádí v dresu Chicago Blackhawks skvělé výkony. V posledním zápase proti Torontu dokázal vstřelit gól a zaznamenat jednu asistenci. Celkově tak má na kontě už 4 body (2+2) a vede produktivitu českých hráčů v NHL. Ve statistice +/- je pak s +7 body na děleném prvním místě se svým spoluhráčem Jonathanem Toewsem.

7. 10. 2017 8:12

V zápase mezi Tampou a Floridou zanechal významnou stopu český útočník Ondřej Palát. Frýdeckomístecký rodák ve službách Lightning nejprve otevřel skóre přesnou střelou mezi betony Roberta Luonga. Podruhé pak rozvlnil síť za zády gólmana Panthers při powerplay soupeře čtrnáct sekund před koncem utkání a určil tak konečný výsledek v poměru 5:3 pro Tampu. Oba dva Palátovy góly zhlédněte v sestřihu zápasu ZDE. Palátův gól na 1:0: Not a bad way to start it off, Pally. #FLAvsTBL pic.twitter.com/UBP4ABZjzo — Tampa Bay Lightning (@TBLightning) 7. října 2017 Titulní foto: Icon Sportswire