Hattricky

16. 11. 2017 8:49

Ruský útočník Aťom Anisimov nastřílel ve třetí třetině utkání proti New York Rangers hattrick. Dva góly dokázal vstřelit Henriku Lundqvistovi, který však ve 46. minutě za stavu 4:3 střídal a do hry tak naskočil Ondřej Pavelec. Český brankář ruského kanonýra nedokázal zastavit a inkasoval od něj branku v 57. minutě. Anisimov byl za svůj výkon vyhlášen první hvězdou zápasu. Devětadvacetiletý forvard má na svém kontě 11 bodů (9+2) z 18 utkání.

celý článek...

30. 10. 2017 8:38

Americký útočník Blake Wheeler prožil v zápase s Pittsburghem vyjímečnou událost. Do sítě Matta Murrayho nasázel tři branky v rozmezí čtyř minut a dvaceti vteřin. Jednalo se tak o nejrychlejší hattrick v historii klubu Jets. Samotný Wheeler má v této sezóně na kontě už 12 bodů (4+8) po deseti odehraných zápasech.

29. 10. 2017 6:36

Kapitán týmu New York Islanders John Tavares získává v posledních zápasech skvělou formu. Během uplynulých třech zápasů se mu povedlo 2x nastřílet hattrick. Naposledy se takto prosadil v nočním utkání proti Nashville Predators a Islanders i díky němu zvítězili 6:2. Kanadský útočník má nyní na kontě 13 bodů (9+4) z 11 zápasů.

27. 10. 2017 6:54

Český útočník Radim Vrbata se ve čtvrtek velkou měrou podílel na výrazné výhře Floridy nad Anaheimem. Z osmi gólů, které skončily v síti gólmana Ducks,  se postaral o tři a připsal si tak svůj první hattrick v dresu Panthers. Celkově se jednalo o Vrbatovo sedmé třígólové představení v NHL. Radim Vrbata passes Petr Klima, Martin Straka & Milan Hejduk, ties Petr Nedved for the 4th most hat tricks all-time by Czech-born player (7) — StatsCentre (@StatsCentre) 27. října 2017 Radim Vrbata's night: 🎩🎩🎩 pic.twitter.com/imJ8R8UPRa — NHL (@NHL) 27. října 2017