Přípravné zápasy NHL

25. 9. 2017 16:37

Ruský hokejista Vladimír Tarasenko začal v nedělním přípravném utkání National Hockey League velkolepý obrat svého týmu proti Pittsburghu v Cranberry Township (UPMC Lemieux Sports Complex). Gól na 1:1 hokejisty St. Louis Blues nastartoval, hosté nakonec vyhráli 4:1. Bude vás zajímat: Výsledky přípravných zápasů NHL: Česká trefa rozhodla. Vrbata a Hyka vstřelili vítězné góly VIDEO: České góly v přípravě NHL, 24. září V 4. minutě druhé třetiny si Tarasenko najel po pravém křídle do obranného pásma Penguins a přesnou střelou vymetl pavučinky ve vzdálenějším horním rohu branky Matta Murrayho.

celý článek...

Bitky v přípravných zápasech NHL, 23. září

24. 9. 2017 4:33

Bude vás zajímat: Krásná nahrávka na vítězný gól. Nolan Patrick nadchnul Flyers VIDEO: České góly v přípravě NHL, 23. září – Martin Frk 2, Špaček, Sedlák VIDEO: Sestřihy z přípravných utkání NHL – 23. září 2017 Výsledky přípravných zápasů NHL: Frk zářil, k výhře Detroitu přispěl dvěma góly a jednou asistencí. Do černého mířili také Sedlák a Špaček

23. 9. 2017 6:27

Bude vás zajímat: Výsledky přípravných zápasů NHL: Jaškin a Palát přihráli na vítězné góly, bodovali také Sedlák a Chytil Didn't make it to Columbus for tonight's game? Here's what you missed. pic.twitter.com/kehw9LIiF9 — Pittsburgh Penguins (@penguins) 23. září 2017 Highlights from tonight's 4-2 win over Arizona, coming your way! pic.twitter.com/7dDlTxh5IC — Calgary Flames (@NHLFlames) 23. září 2017 Tic-tac-toe season is back, and the @AnaheimDucks would like to demonstrate. #LoveThisGame pic.twitter.com/4H4GdAKFXV — NHL (@NHL) 23. září 2017 Tonight's game-winner, courtesy of @hultsym91! #LetsGoDucks pic.twitter.com/t8pfdPvbSl — Anaheim Ducks (@AnaheimDucks) 23. září 2017 Whatcha gonna do when #MegnaMania comes lookin' for you?! #LetsGoDucks…