Virtanen se dohodl s Canucks na další spolupráci, plat mu poklesne

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      26. 7. 2018 6:51     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Virtanen se dohodl s Canucks na další spolupráci, plat mu poklesne  

Fanshop týmu

Útočník Jake Virtanen podepsal s Vancouverem nový dvouletý kontrakt na 2,5 mil. amerických dolarů.

Jednadvacetiletý Kanaďan si oproti předcházející tříleté smlouvě, jež mu vynášela v průměru 1,775 miliónů ročně, mírně finančně pohorší.

„Jsme poctěni, že jsme se s Jakem dohodli,“ uvedl v oficiálním klubovém prohlášení generální manažer Jim Benning. „Do našich řad přináší důraz a rychlost a svým tahem na bránu vytváří gólové příležitosti.“


Chceš bezva draftovou kšiltovku za férovou cenu? Klikni TADY


Virtanen byl Kosatkami draftován v roce 2014 z celkového šestého místa. V uplynulé sezóně, kterou strávil výhradně v prvním týmu, odehrál 75 zápasů s bilancí 10 gólů a stejného počtu asistencí.

Titulní foto: Icon Sportswire

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.