Vrána zbohatne! Nová smlouva s Caps mu vynese balík

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      17. 7. 2019 4:58     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vrána zbohatne! Nová smlouva s Caps mu vynese balík  

Washington se dohodl s útočníkem Jakubem Vránou na nové dvouleté smlouvě v celkové hodnotě 6,7 mil. dolarů.

Pro 23letého Čecha, který byl chráněným volným hráčem, se jedná o značné přilepšení. V předchozích třech ročnících totiž pobíral pouze 863 tisíc.

„Jakub je velkou součástí našich plánů do budoucna,“ okomentoval kontrakt generální manažer Brian MacLellan. „S tím, jak se v posledních dvou sezonách rozvíjel, jsme spokojení. Těšíme se, až s naší organizací dosáhne svého plného potenciálu.“

Vrána odehrál v minulé sezóně všech 82 zápasů, v nichž vstřelil 24 gólů a nasbíral 47 bodů. V sedmi duelech play-off nebodoval.

Rodák z Prahy byl draftován v roce 2014 ze 13. místo a od sezóny 2017/2018 je pevnou součástí základní sestavy Capitals.

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.