Vrátím se! odmítá Cherry spekulace o svém konci

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      8. 7. 2019 5:40     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vrátím se! odmítá Cherry spekulace o svém konci  

Legenda hokejové žurnalistiky Don Cherry vyvrátil fámy o svém konci na kanadských obrazovkách.

Tvář pořadu Hockey Night in Canada a dlouhodobý host pořadu „Coach’s Corner“ se vydal na boj proti spekulacím o své budoucnosti.

Ty odstartoval sloupkař Steve Simmons z deníku Toronto Sun, jenž napsal, že Cherryho návrat do televizního éteru zatím nebyl pro příští sezónu potvrzen.„Musím říct, že jsem dotčen a rozčarován tím, že můj přítel Steve Simmons ve svém nedělním článku naznačuje, že by mě v Hockey Night in Canada nechtěli nadcházející ročník zpět. Již týden po play-off mně přitom bylo řečeno, že bych se měl vrátit,“ uvedl Cherry na svém Twitteru.

Simmons ve svém příspěvku mimo jiné naznačil, že si není jistý tím, že 85letý Cherry zapadá do nového konceptu kanadské stanice Sportsnet.

„Otázkou je…proč mi můj kamarád Steve nezavolal a nezeptal se mě?“ oponoval Cherry novináři na sociální síti dotazem, proč si tyto záležitosti neověřil přímo u něj.

Cherry je znám pro své přímočaré chování, extravagantní obleky a pevný patriotismus. Se svým parťákem Ronem MacLeanem vystupuje v pořadu „Coach’s Corner“ od roku 1986.

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.