Vycházející hvězda Canucks bude chybět jeden měsíc

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      19. 2. 2019 7:02     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vycházející hvězda Canucks bude chybět jeden měsíc  

Fanshop týmu

Mladý útočník Canucks Jake Virtanen vynechá vinou zlomeného žebra přibližně jeden měsíc. O jeho stavu v pondělí informoval hlavní kouč Travis Green.

Dvaadvacetiletý Kanaďan přišel k újmě 13. února po střetu s forvardem Ducks Ryanem Getzlafem, který byl zákrok počastován trestem za nedovolené bránění.

Virtanen, který si v této sezóně stanovil s 12 góly a 22 body svá osobní maxima, doposud odehrál v NHL 198 zápasů se ziskem 56 bodů (29+27).

Jeho zranění může znamenat příležitost pro útočníka Ryana Spoonera, jehož Vancouver v sobotu získal z Edmontonu.Titulní foto: Icon Sportswire

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.