Výsledky play off AHL z 11. května: Bourque zařídil dvěma góly výhru Hershey nad Providence

Hokejisté Hershey zvítězili ve třetím utkání čtvrtfinále play off American Hockey League na ledě Providence 2:1 v prodloužení a stejným poměrem vedou i v sérii hrané na čtyři výhry. Lépe vstoupili do zápasů domácí, v 9. minutě se prosadil Chris Casto.
Ovšem všechno další ofenzivní snažení Bruins už vyšlo vniveč. Skvělými zákroky jej mařil výtečný gólman Pheonix Copley, který kryl 39 střel. Bears potrestali střeleckou nemohoucnost soupeře a zejména zásluhou dvou branek Chrise Bourquea otočili skóre ve svůj prospěch.

Providence Bruins – Hershey Bears 1:2pp (1:0, 0:0, 0:1 – 0:1)

Stav série: 1:2.
Branky a asistence: 8:47 Chris Casto (Tommy Cross, Danton Heinen) – 41:42 Chris Bourque (Travis Boyd, Christian Djoos), 67:14 Chris Bourque (Nathan Walker, Travis Boyd).
Střely na branku: PB 12-12-12-4=40, HB 2-8-4-1=15. Přesilovky: 0/6 – 2/5. Aréna: Dunkin‘ Donuts Center (4 512 diváků).
Brankáři: McIntyre 15/13 – Copley 40/39.
Hvězdy utkání: Bourque, Copley (oba HB), Casto (PB).
Česká účast: – Vítek Vaněček (náhradní brankář), Jakub Vrána (2 trestné minuty).