Wild oslovili Tučňáka. V hledáčku mají i další jména

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      6. 8. 2019 9:34     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Wild oslovili Tučňáka. V hledáčku mají i další jména  

Minnesota zažádala Pittsburgh o svolení jednat s Billem Guerinem ohledně své pozice generálního manažera. Novinky z hledání nástupce Paula Fentona přinesl Michael Russo z portálu The Athletic.

Guerin působí u Penguins od roku 2011, kdy byl najat jako rozvojový trenér. O tři roky později se však stal asistentem GM Jima Rutherforda, s nímž získal i dva Stanley Cupy.

Již dříve jsme vás informovali o jednáních Wild se Scottem Mellanbym z Montrealu, momentálně volným Ronem Hextallem či minimálně kontroverzním Peterem Chiarellim.

Klub z Twin Cities se údajně snaží oslovit širší spektrum kandidátů. Podle Russoa projeví nebo už projevil zájem také o Toma Fitzgeralda, Chrise Druryho, Marka Huntera, Billa Zita, Basila McRaea, Mikea Futaho či Seana Burkeho.

Minnesota vyhodila Fentona na konci července po pouhé jedné sezóně, kterou strávil u týmu. Mužstvo pod ním zaznamenalo bilanci 37-36-9 a poprvé po šesti letech nepostoupilo do play-off.

Fanda NHL

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.