Wild si upsali Brodina megakontraktem

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      16. 9. 2020 9:43     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Wild si upsali Brodina megakontraktem  

Minnesota podepisuje nový dlouholetý kontrakt se svým defenzivním klenotem Jonasem Brodinem. Smlouva má platnost sedm let s průměrnou roční hodnotou šest milionů dolarů a zahrnuje i klauzuli o nevyměnitelnosti.

Brodinovi, který se mohl stát na podzim nechráněným volným hráčem, končí šestiletá dohoda s cap hitem 4,167 miliónů.

„Jsem nesmírně šťastný, že to proběhlo rychle, a tak už můžu myslet na novou sezónu,“ uvedl Brodin. „Minnesotu miluju. Miluju fanoušky, klub, spoluhráče. Cítím se tu jako doma.“

27letý Švéd odehrál v uplynulé sezóně 69 zápasů s bilancí dvou branek a 26 asistencí. 10. muž draftu 2011 má na svém kontě v NHL 555 utkání, ve kterých nasbíral 146 bodů (30+116).

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.