Williams stojí před vážným rozhodnutím

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      21. 5. 2019 6:08     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Williams stojí před vážným rozhodnutím  

Fanshop týmu

Hurricanes mají za sebou úžasnou sezónu, v níž dokráčeli až do konferenčního finále. Velký podíl na klubovém úspěchu měl i kapitán Justin Williams. 37letý Kanaďan nyní připouští, že se jednalo o jeho finální rok v NHL.

„Ještě jsem se nerozhodl,“ odpověďel Williams Kurtu Dusterbergovi z portálu nhl.com na otázku, zda se objeví na kluzištích slavné soutěže i další ročník.

„Nechci v tomto směru jednat iracionálně. Musím zjistit, zda na to mám z hlediska psychického i fyzického. Všechno jsem vložil do této sezóny. Budu-li mít znovu sílu, budu pokračovat,“ řekl útočník, který kromě Caroliny hrál v minulosti také za Philadelphii, Los Angeles a Washington.

Ontarijský rodák se může stát 1. července nechráněným volným hráčem, rád by ale zůstal v Severní Karolíně.

„Usídlil jsem se tady a cítím se tu fajn. Nejsem si jistý, kam jinam bych měl jít,“ dal zkušený forvard jasně najevo, že preferuje setrvání v Raleigh.

Williams letos dovedl Canes k prvnímu vystoupení v play-off od roku 2009. V 15 zápasech postseason nasbíral sedm bodů za čtyři góly a tři asistence.

Titulní foto: Icon Sportswire

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.