Winnipeg se zbavuje svého Slováka

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      15. 10. 2018 10:20     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Winnipeg se zbavuje svého Slováka  

Marko Daňo byl v neděli Winnipegem zapsán na waiver listinu nechráněných hráčů. Slovenský útočník si tak v této sezóně za Jets s největší pravděpodobností nezahraje.

Třiadvacetiletý rodák z rakouského Eisenstadtu si během tréninkového kempu vybojoval místo v zahajovací sestavě, přesto ale podobně jako v předchozím ročníku do zápasů nenaskakoval.
Nyní bude k dispozici po 24 hodin pro ostatní týmy.

Pokud by si jej žádný z celků nevybral, putoval by pravděpodobně na farmu do AHL, v níž působil naposledy před dvěma lety.

V minulé sezóně odehrál Daňo za Jets 23 utkání s bilancí dvou gólů a jedné asistence.

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.