Začíná se rýsovat play-off NHL s 24 týmy

Přidal  Daniel Reichel   do       17. 5. 2020 19:35     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Začíná se rýsovat play-off NHL s 24 týmy  

NHL a hráčská asociace NHLPA se začínají shodovat na tom, jak by mělo vypadat 24týmové play-off v obnovené sezóně. O pokroku v jednáních informoval Pierre LeBrun ze stanice TSN.

Nové kousky! Buď fandou NHL i po setmění

Přestože je podle novináře před oběma organizacemi ještě velký kus práce, začíná se mezi nimi rýsovat shoda.

Již na začátku května prosakovaly zvěsti, že liga preferuje vyřazovací boje s 24 celky. Základní část se tak s největší pravděpodobností nedohraje.

Nový formát by na Západě vyřadil z play-off pouze Kings, Ducks a Sharks a na Východě Sabres, Devils, Senators a Red Wings.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.