Začne další ročník NHL až v lednu?

Přidal  Daniel Reichel   do       20. 9. 2020 14:36     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Začne další ročník NHL až v lednu?  

Komisionář NHL Gary Bettman opět uvedl, že se příští sezóna NHL plánuje odehrát v plném rozsahu, tj. s 82 zápasy základní části a kompletním play-off.

Liga měla v plánu odstartovat nový ročník 1. prosince, nyní ale není vyloučen ani pozdější začátek. Ve hře je tak i leden.

HOKEJOVÁ BOMBA: Roušky NHL za pár kaček!

„Rád bych se držel co nejvíce mimo léta,“ poznamenal Bettman. „Naši fanoušci nás sledují typicky na podzim, v zimě a na jaře. Vždy bylo našim cílem mít po sezóně do konce června.“

Nejvyšší činitel NHL také nevyloučil možnost, že se sezóna 2020/21 odehraje bez diváků a haly by se zaplňovaly postupně spolu s mizejícími restrikcemi v USA a Kanadě.

Odložený start ročníku by měl vliv i na zápas Winter Classic mezi Minnesotou a St. Louis, který je naplánován na 1. ledna.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.