Žádný útěk na Sibiř se nekoná. Zacha zůstává v New Jersey

Přidal  Lukáš Zitka   do  , , ,      10. 9. 2019 20:57     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Žádný útěk na Sibiř se nekoná. Zacha zůstává v New Jersey  

Fanshop týmuZačátkem týdne prosákly informace, že český centr Pavel Zacha podepsal dohodu s Avangardem Omsk, celkem z KHL. O jeho situaci a touze vedení Devils udržet dvaadvacetiletého Čecha na své soupisce mluvil i generální manažer New Jersey Ray Shero. Někdejší útočník Liberce podepsal novou tříletou dohodu za 2,25 milionů dolarů ročně.

Zacha byl po uplynulé sezoně omezeným volným hráčem. Poslední ročník se mu příliš nepodařil, na čtyři zápasy dokonce skončil na farmě. Od šestky draftu 2015 se zatím čekalo mnohem více. S jeho pozicí v sestavě může nově zamíchat i příchod poslední jedničky draftu Jacka Hughese, který rovněž hraje ve středu útoku.

„Jsme šťastní, že jsme dotáhli dohodu s Pavlem do konce. Je důležitou součástí našeho týmu. Etabloval se jako hráč pro všechny situace a těšíme se, že bude v našem týmu dále pokračovat ve svém růstu,“ uvedl k dohodě GM Ray Shero.

Titulní foto: Icon Sportswire

Štítky

Autor  

Žurnalistiku se střídavými úspěchy studoval v Brně a poté v Praze. S novinařinou začínal v redakci Pardubického deníku, později strávil rok ve službách jednoho hokejového serveru. Následně na dva roky zakotvil v Evropském vydavatelství, kde však psal především o politice. Pak úplně změnil pracovní zaměření, aby se loni na podzim vrátil v plné síle do světa sportovní žurnalistiky v barvách časopisu Svět sportu a nově též serveru nhlnews.cz. Dlouhodobě sleduje především výkony hráčů Anaheimu Ducks a Detroitu Red Wings, mezi nejoblíbenější hráče řadí Pavla Dacjuka, Henrika Zetterberga, Teemu Selänne a Paula Kariyu. Kontakt na autora: lukas.zitka@nhlnews.cz