Zákeřní Češi? Hokejisté měli během rozbruslení živý terč

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      29. 12. 2017 1:29     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zákeřní Češi? Hokejisté měli během rozbruslení živý terč  

Čeští hokejisté ve svém druhém vystoupení na juniorském šampionátu neuspěli a i přes vynikající výkon ve druhé třetině podlehli favorizovaným Švédům 1:3. Vyjma výkonu v prostředním dějství však svěřenci Filipa Pešána zaujali také svým počínáním před začátkem utkání.

Pozornost zámořských komentátorů a následně fanoušků na sociálních sítích si zasloužili svým nepříliš vhodným a relativně nebezpečným chováním během rozcvičky. Klasické cvičné střely na bránu v rámci rozbruslení si totiž Češi zpestřili živým terčem.

Jejich obětí se stal hoch, jenž se staral o úpravu brankového prostoru. Jeden z hráčů se mu sice za svou ránu omlouval, chlapcovo rozladění při odchodu z ledu bylo přesto nepřehlédnutelné.

Záběry, které na Twitteru zveřejnil uživatel Alex Nunn, se setkaly s velkým zájmem i notnou dávkou kritiky. Jedni vyčítali hokejistům jejich bezohlednost, druzí se divili nad tím, že mladý zaměstnanec haly neměl helmu.

„Dnes by nebylo dobré být v jeho kůži,“ připsal Nunn výstižně ke svému příspěvku.

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.