Zapomeňte na diváky. Juniorský šampionát se odehraje v bublině

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      18. 9. 2020 13:38     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zapomeňte na diváky. Juniorský šampionát se odehraje v bublině  

Mistrovství světa juniorů na konci roku se bude konat pouze v Edmontonu a to bez diváků. Původně mělo turnaj hostit i město Red Deer z Alberty.

Šampionát se odehraje 26. prosince až 5.ledna a to v karanténní bublině po vzoru NHL. Klání v Rogers Place tak budou bez fanoušků.

IIHF taktéž oznámila, že v dalším roce budou turnaj hostit Edmonton a Red Deer a tentokrát snad i s diváky. Původně se mělo hrát ve švédském Göteborgu. V roce 2023 zůstává organizátorem Rusko.

Novinkou je i absence sestupů, jelikož nižší úrovně MS se neuskuteční.

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.