Železný muž NHL bude poprvé marodit

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      28. 2. 2019 7:50     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Železný muž NHL bude poprvé marodit  

Fanshop týmu

Andrew Cogliano je především pouze člověk.

Útočník Stars vynechá vinou zranění horní části těla čtvrteční duel s Los Angeles a bude tak poprvé ve své 12leté kariéře v NHL marodit. Informaci o jeho absenci přinesl jako první Mike Heika z oficiálních ligových stránek.

Jednatřicetiletý rodák z Toronta přišel o svou „železnou sérii“ 830 utkání bez přestávky již minulou sezónu. Na vině však tenkrát byla dvouzápasová suspendace za zákrok na Adriana Kempeho (čtěte ZDE).

Cogliano nezažívá zrovna vydařený ročník, když má po 63 vystoupeních na svém kontě jen 14 bodů (4+10) a má nakročeno ke své doposud nejhorší sezóně.Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.