Zklamal Pastrňák vedení Bruins?

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      23. 7. 2020 15:29     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zklamal Pastrňák vedení Bruins?  

Návrat Davida Pastrňáka a Ondřeje Kašeho z Bostonu do tréninkového kempu Bruins je stále nejistý.

Připomínáme, že Pastrňák je v karanténě z důvodu kontaktu s osobou pozitivní na nemoc COVID-19. Kašeho absence je pak stále záhadou.

Prezident klubu Cam Neely pro Joea Haggertyho ze stanice NBC Sports uvedl, že se oba hráči připojí k týmu pravděpodobně až v Torontu, tzn. po 26. červenci: „Těžko nyní říct, jak to bude. Osobně bych tipoval, že (s námi) budou trénovat až v Torontu.“

Neely taktéž poukázal na chybná rozhodnutí obou hokejistů.

„Když jsme znali datum začátku kempu a věděli jsme, že někteří hráči budou muset do karantény, tak jsme doufali, že přijedou do Bostonu o něco dřív…Doufal jsem, že se rozhodnou jinak.“

Pastrňák a Kaše byli jedinými hráči Bruins, kterým povinná karanténa po přicestování ze zahraničí zabránila v trénování (čtěte ZDE). Všichni ostatní přicestovali s takovým předstihem, aby stihli první den tréninkového kempu.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.