Zpátky mezi hvězdy. Ducks povolávají českého beka

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      26. 11. 2018 4:36     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zpátky mezi hvězdy. Ducks povolávají českého beka  

Fanshop týmu

Zadák Andrej Šustr byl povolán zpět do prvního týmu Anaheimu. Spolu se sedmadvacetiletým Čechem se vrací mezi elitu také další obránce Andy Welinsky.

Šustr odehrál za Ducks v této sezóně čtyři zápasy s bilancí nula bodů. Na konci října jej tak klub po pobytu na waiver listině poslal na farmu, kde během sedmi klání nasbíral jednu asistenci.Plzeňský odchovanec se dohodl s Anaheimem v červenci jako volný hráč poté, co s ním už nepočítali Lightning (čtěte ZDE). Za floridský mančaft odehrál šest sezón, v té poslední ale jen 44 duelů se ziskem sedmi bodů (2+5).

V AHL se Šustr ukázal po pěti letech.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.