Ztráta pro Blues i Bruins. Sundqvist byl suspendován, Grzelcyk je zraněný

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      31. 5. 2019 5:37     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ztráta pro Blues i Bruins. Sundqvist byl suspendován, Grzelcyk je zraněný  

Útočník St. Louis Oskar Sundqvist obdržel za svůj hit na beka Bruins Matta Grzelcyka jednozápasovou stopku. K tvrdému nárazu na mantinel došlo na konci prvního dějství druhého finálového utkání.

Na faul, který sudí počastovali dvěma minutami, se podívejte ZDE.

Grzelcyk po zákroku opustil led a musel odjet na vyšetření do nemocnice. Podle nejnovějších zpráv nevycestoval s týmem do St. Louis a ve třetí obranné řadě bude nahrazen Johnem Moorem nebo Stevenem Kampferem.

Sundqvistova vynucená pauza je první suspendací ve finále Stanley Cupu od roku 2011, kdy byl takto potrestán Aaron Rome.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.