Zůstane Duchene v Ottawě? Hvězdný útočník má podmínky

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      9. 9. 2018 16:59     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zůstane Duchene v Ottawě? Hvězdný útočník má podmínky  

Fanshop týmu

Matt Duchene patří mezi hráče, kteří budou příští léto potřebovat novou smlouvu. Zda bude chtít známý centr zůstat v Ottawě ale zatím není jasné.

Sedmadvacetiletý rodák z Ontaria si počká, jak klub zareaguje na loňský propadák a zda naváže další spolupráci s útočníkem Markem Stonem a obráncem Erikem Karlssonem.

„Tohle jsou věci, které budu sledovat,“ řekl Duchene Danu Rosenovi z portálu nhl.com. „Dobré na tom je, že jsem v tomto směru až poslední kostkou v dominu.“

Duchene, který vstupuje do posledního roku svého pětiletého kontraktu na 30 mil. dolarů, se může stát příští léto jedním z nejlukrativnějších volných hráčů.

A podobně jsou na tom i Stone s Karlssonem. V případě ottawského kapitána je však nepravděpodobné, že by pokračoval v organizaci Senators i nadále. Zvěsti o Karlssonově stěhování sledujeme ZDE.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Drsná předehra NHL. Montrealský mladík skončil v nemocnici

„Erikova situace je trochu odlišná, ale s Markem bych chtěl být i nadále spoluhráčem,“ pokračoval Duchene. „Budeme to (s Markem) probírat. Oběma se nám v Ottawě líbí a chceme, aby to fungovalo, což je nejdůležitější.“

Ottawa obsadila minulý ročník v pořadí klubů NHL až 30. místo, když na play-off ztrácela propastných 30 bodů. Samotný Duchene odehrál po vytrejdování z Colorada 68 zápasů, v nichž nasbíral 23 gólů a 26 asistencí (o výměně čtěte ZDE).

VELKÁ LETNÍ SOUTĚŽ PRO NAŠE ČTENÁŘE: OTÁZKA ZDE

Fanda NHL

Titulní foto: Icon Sportswire

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.