- Reklama -

Barbašev míří do Vegas

- Reklama -

St. Louis vytrejdovalo útočníka Ivana Barbaševa do Vegas výměnou za hráče QMJHL Zacha Deana. Zprávu přinesl insider Darren Dreger.

Dreger dodává, že tato výměna nevylučuje Golden Knights z boje o forvarda Sharks Tima Meiera. Rytíři patří spolu s Devils k největším adeptům na jeho zisk.

27letý Barbašev odehrál v této sezóně 59 utkání, v nichž nasbíral 10 gólů a 19 asistencí. V létě se může stát nechráněným volným hráčem. Platový rozpočet zatěžuje roční sumou 2,25 mil. dolarů.

- Reklama -

Moskevský rodák začal svou pouť v NHL na draftu 2014, kdy si jej Blues vybrali z 33. místa. Celkem má na svém kontě v NHL 410 duelů, ve kterých vsítil 78 branek a přidal 100 asistencí.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -