- Reklama -

Arizona pracuje na velkém trejdu

- Reklama -

Vypadá to tak, že se Arizona opět pokusí vyměnit během tohoto léta hvězdného zadáka Olivera Ekman-Larssona.

Coyotes nedokázali dohodnout výměnu svého kapitána před 9. říjnem 2020, což byl termín, do kterého byl 29letý Švéd ochotný vzdát se klauzule o nevyměnitelnosti.

Tehdy se za největší zájemce o jeho služby považovali Boston a Vancouver.

Tento rok se o výměnu opět pokusí obě strany vzájemně. Podle novináře Elliotta Friedmana to tentokrát budou řešit jiným způsobem.

- Reklama -

„Dohodli se na tom, že Coyotes půjdou na trh, přezkoumají ho a přinesou návrh výměny. On se potom rozhodne, zda by mu daný tým vyhovoval,“ poznamenal zámořský insider.

Ekman-Larsson má ve své smlouvě s cap hitem 8,25 miliónů platných ještě šest let. V této sezóně odehrál 46 střetnutí a zaznamenal 24 bodů.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -