- Reklama -

Bertuzzi má za sebou arbitráž

- Reklama -

Útočník Tyler Bertuzzi se stal prvním chráněným volným hráčem, který se v tomto offseason nedohodl se svým zaměstnavatelem na nové smlouvě před arbitrážním řízením. S Detroitem jej absolvoval v neděli.

25letý Kanaďan vstoupil do arbitráže s požadavkem na smlouvu s ročním platem 4,25 miliónů, zatímco tým obhajoval svou nabídku na 3,15 miliónů. Nezávislý soudce vynese verdikt do dvou dnů od skončení řízení.

Bertuzzi má za sebou dvouletou smlouvu s platem 1,4 miliónů ročně. V posledním ročníku odehrál 71 zápasů, ve kterých vstřelil 21 branek a nasbíral 48 bodů. Byla to jeho druhá sezóna v NHL.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -