- Reklama -

Bertuzzi na novou smlouvu zatím nemyslí

- Reklama -

Fanshop týmu
Tyler Bertuzzi se zatím myšlenkami na nový kontrakt nerozptyluje a jednání v průběhu tohoto ročníku ani neočekává. Forvard Red Wings to uvedl během All Star víkendu v St. Louis.
„Snažím se vstupovat do každého zápasu a koncentrovat se jen na hru. Smlouva se vyřeší sama po konci sezóny,“ řekl novinářům 24letý Kanaďan, kterému 1. července končí dvouletá smlouva s průměrnou roční hodnotou 1,4 mil. dolarů.
Bertuzzi, který tráví aktuální ročník převážně v prvním útoku s Dylanem Larkinem, je s 36 body (17+19) nejproduktivnějším hráčem Detroitu. Klub se ale potácí na samotném dně tabulky.
Rudá křídla jsou s bilancí 12-35-4 beznadějně poslední a na nejbližší soupeře ztrácí 13 bodů.
„Chceme v druhé polovině sezóny věci zvrátit a zlepšit se,“ uvedl Bertuzzi, který se může v létě stát chráněným volným hráčem.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -