Blue Jackets se cítili být poškozeni

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      12. 8. 2020 17:52     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Blue Jackets se cítili být poškozeni  

Čtvrteční zápas série mezi Columbusem a Tampou Bay se neobešel bez kontroverzí.

Předtím, než Braydon Point rozhodl o výhře svého celku až v pátém prodloužení, byl forvard Blue Jackets Cam Atkinson zastavený při úniku Victorem Hedmanem sporným zákrokem, jenž se měl podle Columbusu trestat.

Podle obránce Modrokabátníků Setha Jonese stáli sudí při Bolts během celého zápasu.

„Byl bych rád, kdyby sem sudí přišli a vysvětlili nám to. Mě vyloučili v podstatě za stejnou věc…jejich rozhodování bylo, no, trochu divné během celého večera. Chtěli jsme vysvětlení, ale žádné jsme nedostali,“ cituje Jonese stanice TSN.

Jiný přístup zvolil John Tortorella, který hned na začátku tiskovky uvedl, že se nebude k situaci vyjadřovat.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.