Blues hlásí důležitou novinu

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      14. 6. 2020 14:25     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Blues hlásí důležitou novinu  

St. Louis bude mít v play-off k dispozici i svou největší hvězdu. Ze zranění se obhájcům titulu zotavil útočník Vladimir Tarasenko, jenž byl nejlepším střelcem Blues v pěti předešlých sezónách za sebou.

„Je v pořádku. Už před přerušením ročníku byl připravený na návrat v dalším týdnu,“ uvedl hlavní trenér Craig Berube pro Jeremyho Rutherforda z portálu The Athletic.

HOKEJOVÁ BOMBA: Roušky NHL za pár kaček!

„V rehabilitacích odvedl i s našimi trenéry kus skvělé práce a udržoval se v úžasné formě. Ve skutečnosti se vrátil ještě v lepší formě než byl v září při příchodu do kempu.“

Tarasenko stihl v tomto ročníku odehrát jen 10 zápasů a už od 24. října absentoval kvůli potížím s ramenem. Ty jej donutily podstoupit operaci, po níž následovala dlouhá rekonvalescence.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.