- Reklama -

Bolts napravili dojem z loňského play-off a pozvedli Pohár

- Reklama -

Tampa Bay se těší ze Stanley Cupu!
Pro Lightning se jedná o druhý mistrovský titul v klubové historii. První získal tým okolo Martina St. Louise a Vincenta Lecavaliera v roce 2004.
Tampě Bay se podařilo napravit dojem z loňského play-off, ve kterém vypadla už po čtyřech zápasech. Tým byl ve finále také v roce 2015, v němž však podlehl Chicagu.
Bolts se druhým titulem ze tří finálových účastí vyrovnali Los Angeles a s úspěšností 66,7 procenta jsou oba celky na dělené šesté příčce v historii NHL.
Lightning se také loučí se skupinou „jednorázových“ mistrů, ve kterých se aktuálně nachází Anaheim Ducks, Carolina Hurricanes, Washington Capitals, Calgary Flames, Dallas Stars a St. Louis Blues.
Přehled všech vítězů Stanley Cupu naleznete ZDE.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -