- Reklama -

Za drsný krosček dostal Brown pouze pokutu

- Reklama -

Útočník Los Angeles Kings Dustin Brown se vyhnul suspendaci ze strany disciplinární komise NHL, které se nelíbil jeho zákrok na pittsburghského beka Justina Schultze. Nakonec vyvázl jen s pokutou ve výši 10 tisíc dolarů. K incidentu došlo ve čtvrtek.
Brown byl za svůj faul, který mnozí zámořští komentátoři popisují jako „brutální krosček“, rozhodčími vyloučen do konce utkání.
Na třiatřicetiletého Krále se skrze kanadskou televizi Sportsnet obořila i jeho oběť. „Nevím, proč to udělal. Měl mnoho času se tomu vyhnout,“ svěřil se rozzlobený Schultz.


Ze zpomalených záběrů je patrné, že Brownův úder byl veden ve chvíli, kdy se zadák Penguins nacházel v nesmírně zranitelné pozici.
Brown byl ve své kariéře v NHL, během níž si vysloužil nálepku problémového hokejisty, zatím suspendován pouze jednou.

- Reklama -
Předchozí článekNugent-Hopkins out
Další článekShattenkirk out
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -