- Reklama -

Bude český gólman na prodej?

- Reklama -

Nový generální manažer Calgary Craig Conroy bude mít v brankovišti ošemetnou situaci se třemi gólmany.

Jacob Markstrom, Dustin Wolf a Dan Vladař chtějí chytat. Conroy o tom hovořil s Frankem Seravallim z portálu Daily Faceoff a naznačil, že jeden z trojice by mohl klub opustit.

Mladý Wolf bude potřebovat pokud možno největší čas v bráně a tak je Conroy připravený mu jej dát. Jeden ze zbylého dua by měl být na prodej.

Jelikož Markstrom má ve své smlouvě klauzuli o nevyměnitelnosti a stále tři zbývající sezóny se 6miliónovým cap hitem, vypadá to, že pravděpodobným adeptem na výměnu je Vladař.

- Reklama -

25letý rodák z Prahy má ve svém kontraktu platné ještě dva roky, ale jeho cap hit je o poznání nižší – 2,2 mil. dolarů.

V poslední sezóně Markstrom ani Vladaři nepřekonali s úspěšností zákroků 90 % – prvně jmenovaný ji měl na úrovni 89,2 %, druhý 89,5 %.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -