- Reklama -

Bude nad ním dohlížet anděl, řekl Oshie směrem k Ovečkinovi

- Reklama -

Washington bude mít ve čtvrtečním zápase proti Anaheimu opět v akci lídra Alexe Ovečkina. Ten se vrátil z Moskvy, kde trávil čas s rodinou po smrti svého otce Michaila. Podle parťáka z kabiny T.J. Oshieho na to nebude kapitán Caps sám.

„Myslím, že to bude emocionální návrat,“ řekl Oshie v rozhovoru pro oficiální ligové stránky. „Je to náš lídr, náš kapitán. Bude pro něj mimořádně důležité, že je zpět. Už jen to, že se bude pohybovat mezi klukama v kabině. Přinese mezi nás jiskru, kterou potřebujeme, abychom se dostali ze série proher.“

Oshie ví, o čem mluví. Během sezóny 2020/21 mu zemřel otec Tim. O týden později vsítil po návratu na led svůj čtvrtý hattrick v NHL.

„Já vím a myslím, že Ovi ví, jak důležitá je vzájemná podpora a jak jsou některé věci větší než hokej…Jsme nadšeni, že se nám vrátí velikán, kterého můžeme podporovat. Dokážu si představit, že nad ním bude dneska dohlížet anděl,“ dodal Oshie.

- Reklama -

„Byla to pravděpodobně nejtěžší situace, v jaké jsem byl během celé své kariéry byl v NHL. Je to život, jdeme dál,“ uvedl Ovečkin pro agenturu AP.

Svou formu bude moci prokázat v duelu s Anaheimem, proti kterému se pokusí vrátit Caps na vítěznou kolej.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -