- Reklama -

Bude se Staal stěhovat?

- Reklama -

Zkušený útočník Eric Staal debutoval v NHL v dresu Caroliny, se kterou jako nováček získal Stanley Cup. Mohl by v jejím dresu nakonec zakončit i kariéru?

36letý Kanaďan, kterého Hurricanes draftovali v roce 2003 z druhého místa, opustil Raleigh v ročníku 2015/16, kdy se stal hráčem Rangers. Od další sezóny hrál za Minnesotu, ze které byl v září vyměněný do trápícího se Buffala.

Pierre LeBrun ze stanice TSN nyní tvrdí, že vedení Caroliny diskutuje o myšlence, že by Staala přivedlo nazpět a pokusilo se s ním zabojovat o Stanley Cup.

Hurricanes mají v této sezóně bilanci 19-6-1, vyhráli sedm klání po sobě a bojují o první místo v Centrální divizi. Před uzávěrkou přestupů budou na straně kupujících. Staalovo jméno je spojováno také s Torontem či Edmontonem.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -