- Reklama -

Budou Kings obchodovat se svými zadáky?

- Reklama -

Los Angeles patří na přestupovém trhu k těm, které ostatní celky pozorně sledují. Pierre LeBrun ze stanice TSN však tvrdí, že Kaliforňané nemají momentálně v plánu vyměnit žádného ze svých pravorukých beků.

„Kluby, které mají zranění na modré, se koukají na Los Angeles, které začalo ročník dobře a má bohatou pravou stranu – čtyři z šesti top obránců jsou praváci,“ poznamenal LeBrun.

19letý Brandt Clarke, pravák, je momentálně v AHL na kondičním pobytu. O dva roky starší Jordan Spence, který odehrál loni za Kings 24 klání a hrál dobře, je zaseknutý v AHL, takže se týmy ptají, zda je LA otevřené obchodu s nimi.

Los Angeles je momentálně druhé v Pacifické divizi, když v prvních 20 zápasech nasbíralo 23 bodů.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -