- Reklama -

Buffalo obětovalo pro Kahuna dva forvardy

- Reklama -

Sabres vytrejdovali útočníky Conora Shearyho a Evana Rodriguese do Pittsburghu, aby od Tučňáků získali forvarda Dominika Kahuna.
24letý Kahun je v závěrečném roce svého kontraktu a 1. července se může stát chráněným volným hráčem. V tomto ročníku, který byl jeho první s Penguins, nasbíral v 50 zápasech 27 bodů.
O dva roky starší Rodrigues podepsal s Buffalem minulé léto roční kontrakt a v létě může být bez práce. V aktuální sezóně naskočil do 38 duelů s bilancí čtyř gólů a devíti bodů.
27letý Sheary, který s Pens slavil dva Stanley Cupy, se vrací na známé působiště. Do newyorského mančaftu se dostal loni v rámci trejdu s Mattem Hunwickem. Za Sabres se objevil v probíhajícím ročníku v 55 utkáních, ve kterých vstřelil devět branek a přidal 10 přihrávek.
Již v dříve v průběhu dne se stěhoval do Buffala z New Jersey Wayne Simmonds.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -