- Reklama -

Canucks přišli o gólmana Jacoba Markströma

- Reklama -

Hokejisté Vancouveru se ve zbytku letošní sezóny budou muset obejít bez Jacoba Markströma. Švédského gólmana čeká příští týden operace kolena a potom bude následovat dlouhá rekonvalescence. Ve čtvrtek večer o tom informoval klubový web Canucks.


Sledujte NHLnews také na Facebooku a Twitteru.


„Je to pro mě hodně hořký konec sezóny,“ prohlásil rodák z Gävle. „Miluju výhry, ale prohry nenávidím mnohem víc. Už se nemohu dočkat, až se zase vrátím na led. Hokej miluju a je pro mne nade vše.“
V aktuální sezóně odchytal Jacob Markström za Vancouver 25 zápasů. Zaznamenal v nich deset výher, brankový průměr 2,63 a úspěšnost zákroků 91,1 procenta. Naposledy si zachytal 16. února 2017 na ledě St. Louis Blues.
Loni v srpnu si Kosatky s ročním předstihem pojistily služby sedmadvacetiletého brankáře až do konce ročníku 2019-20. Celkem si vydělá 11 milionů USD.

- Reklama -
Martin Hrubý
Narozen v roce 1971. NHL sleduji od začátku 80. let, redaktorem od roku 2000. Spoluzakladatel webového serveru NHL.cz. Největší hokejový zážitek - návštěva zápasů NHL, v nichž nastoupilo dohromady osm členů slavné dynastie Edmontonu Oilers z osmdesátých let minulého století včetně Waynea Gretzkyho, Granta Fuhra, Glenna Andersona nebo Craiga MacTavishe, jenž jako vůbec poslední hráč v historii NHL hrál bez helmy.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -