Canucks prodloužili smlouvu se svým gólmanem

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      25. 4. 2019 7:45     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Canucks prodloužili smlouvu se svým gólmanem  

Vancouver podepsal novou dvouletou smlouvu s brankářem Thatcherem Demkem. Kontrakt zajistí třiadvacetiletému Američanovi průměrně 1,05 mil. amerických dolarů ročně.

Rodák ze San Diega odchytal v tomto ročníku za Canucks devět utkání s bilancí 4-3-1, úspěšností zákroků 91,3 procenta a průměrem 2,81 inkasovaného gólu na zápas.

Demko, který byl draftován v roce 2014 z celkového 36. místa, zazářil hlavně na farmě v AHL, kde se stal rekordmanem Uticy Comets v počtu výher.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.