- Reklama -

Canucks vyhodili trenéra

- Reklama -

Vancouver vyhodil z trenérské pozice Brucea Boudreaua, stejně jako asistenta Trenta Culla. Zprávu zveřejnil klub v neděli.

Novým hlavním trenérem se stal Rick Tocchet, kterého doplní Adam Foote a Sergej Gončar. Foote zastane pozici asistenta kouče, zatímco Gončar bude mít na starost obranu.

Canucks k těmto změnám přikročilo necelých 14 měsíců poté, co Boudreau převzal velení lavičky. Vancouver má v této sezóně bilanci 18-25-3 a v Pacifické divizi mu patří šesté místo.

58letý Tocchet strávil čtyři sezóny v letech 2017-21 jako hlavní kouč Arizony. Tu opustil v květnu 2021 poté, co Yotes zmeškali účast v play-off v sedmi z posledních osmi sezón.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -