- Reklama -

Caps očekávají příchod velké brankářské naděje

- Reklama -

Podle informací Franka Seravalliho z Daily Faceoff by mohl Washington v dohledné době podepsat roční vstupní kontrakt s brankářem Mitchellem Gibsonem.

23letý Američan má za sebou třetí ročník na Harvardu a vzhledem na svůj věk může s Capitals podepsat jen roční kontrakt. Tuto sezónu by měl dochytat za Hershey v AHL, se kterými pravděpodobně podepíše amatérskou zkušební smlouvu.

Gibson, jehož Caps draftovali v roce 2018 ze 124. místa, dosáhl v tomto ročníku bilance 18-7-2 a kryl 91,9% střel.

Rodák z Pensylvánie se stal šampiónem konference ECAC a dostal se i do druhého all-star týmu. O dva roky dříve byl zařazený do all-star týmu nováčků vzpomínané konference. V roce 2018 byl nejlepším brankářem i nováčkem roku v NAHL.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -